Soukromá jazyková škola Mgr. Aleny Hanzlové

O škole

Soukromá jazyková škola Mgr. Aleny Hanzlové funguje nepřetržitě od roku 1991 v městyse Sněžné, který je známým kulturním a turistickým místem Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

Soukromá jazyková škola se specializuje na individuální jazykovou výuku dětí, studentů a dospělých. Díky tomuto způsobu výuky dosahuje vynikajících výsledků, za všechny mluví 100% úspěšnost studentů při skládání jazykových zkoušek všech úrovní.

Soukromá jazyková škola se podílela na přípravě a realizaci mnoha projektů Evropské unie v oblasti jazykového vzdělávání a výměny zkušeností učitelů cizích jazyků.

Soukromá jazyková škola nabízí vysoce profesionální jazykovou přípravu studentů spojenou s přívětivou atmosférou školy v centru městyse obklopeného překrásnou krajinou.